Nasze działy kontaktu z klientem

Osoby odwiedzające naszą stronę mogą natychmiast się z nami skontaktować tak telefonicznie jak i poprzez komunikator aby uzyskać oczekiwane informację najszybciej jak to możliwe.

Każdy kto podejmuje z nami współpracę jest obsługiwany przez dział sprzedaży przez wszystkie procesy realizacji zlecenia od zapytania o projekt poprzez produkcję aż do realizacji dostawy czy dystrybucji.

Wszystkie zapytania o cenę są wyceniane indywidualnie gdyż nigdy nie ma takiego samego zlecenia i nie traktujemy klientów szablonowo a cenę wyliczamy w oparciu o realne koszty.

O nas

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy doskonale znają oczekiwania klientów gdyż także jesteśmy klientami.

Zawsze słuchamy klienta i w taki sposób wykorzystujemy swoje doświadczenie i umiejętności aby zlecenie zrealizować jak najlepiej jest to możliwe.

Służymy pomocą i pełnym zaangażowaniem gdyż zadowolenie osoby zlecającej daje nam dużą satysfakcję i doskonale rozumiemy, że naszym obowiązkiem jest doradzić każdemu by osiągnięty efekt końcowy dawał poczucie, że osiągnięto więcej niż zakładano.

live chat & calling customers

Dział sprzedaży

Dział kalkulacji 

Live chat & Call phone

W kilku słowach o tym co robimy

Obsługujemy kompleksowo naszych klientów w dziedzinie poligrafii i reklamy starając się zaprojektować i wydrukować wszystko co tylko jest w naszym zasięgu, służymy pomocą i doradzamy tak aby każdy mógł czuć się zadowolony ze współpracy z nami.

Przydatne informacje 

tel.: + 48 518 709 740

@: druk@dax24.pl

+ 48 61 666 29 77     Poznań

+ 48 22 122 87 85     Warszawa

+ 48 12 333 79 93     Kraków